18 Kasım 2018

Yandex’ten Joygame’e Özel Arama Motoru

Yandex_JoygameBrowser 1

Türkiye’nin önde gelen online oyun yayıncılarından Joygame ve Yandex işbirliğinde geliştirilen Joygame’e özel Yandex.Browser kullanıcıların beğenisine sunuldu. Oyun severlere hızlı, güvenli ve pratik bir internet deneyimi sunan Yandex.Browser’ın özel sürümünde kullanıcılar, Joygame oyun temalarına kolayca ulaşabiliyor. Joygame’in Mstar, Goley ve Wolfteam oyunları özelinde başlayan proje, kullanım kolaylığı, hızı ve oyun severlere hitap eden görselliği ile dikkat çekiyor.

Joygame oyunları bulmak artık daha kolay

Joygame Yandex.Browser’ın oyunseverler için öne çıkan bir diğer özelliği ise; çoğunlukla tarayıcılar üzerinden oyun oynamak için kullanılan ve birçok tarayıcı tarafından artık desteklenmeyen Unity Web Player ve uygulama geliştirme arayüzü olan NPAPI desteğini sürdürecek olması. Böylece tarayıcı üzerinden Unity desteği gerektiren oyunları oynamak isteyen kullanıcılar Yandex.Browser ile sorun yaşamadan oyun keyfin, yaşamaya devam edecekler. Joygame’e özel Yandex.Browser’a linkinden ulaşabilirsiniz.

90 bin anlık oyuncu

Joygame 90.000 anlık oyuncu sayısı, 35.000.000+ üyesi, 3+ milyon aktif oyuncusuyla 5 yıl da sektörde ilerleme gösterdi. Joygame, Joygame Arabic, Joygame Global, Joygame TV, Radyo Jeton,  anime portalı JoyOtaku ve Joygame-sport Joygame’in dijital eğlence ve oyun sektöründe en popüler oyunları arasında yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*