14 Kasım 2018

Yaş Meyve ve Sebze Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri

Yaş meyve ve sebze kategorisinde aklınıza gelen birçok ürünü uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda Yaş Meyve ve Sebze Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yazının altında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Herkesemeyvesebze.com

herkese meyve sebze
Herkese Meyve Sebze, doğal koşullarda üretilmiş ürünleri şehirlerdeki tüketiciye pratik bir şekilde ulaştıran bu platform tahmin edilenin üstünde bir ilgi görüyor. İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin dört bir köşesine ürün gönderiyor.

Memlekettengelsin.com

memleketten-gelsin
58 ilden toplamda 2000’den fazla yöreye ait geleneksel lezzet sunan Memleketten Gelsin bunların hepsini tek bir paket içinde adresinize gönderiyor. Yöresel gıda pazarının en önemli oyuncularından olan platform, özellikle organik ve yöresel lezzetler arayanlar için çok özel seçenekler mevcut. Üye olmadan alışveriş ve tek adımda alışveriş yapılabilme olanağı tanınan memlekettengelsin.com’da ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kapınızın önüne kadar teslim ediliyor.

N11.com

n11

Bir açık pazar platformu olan N11.com, yakın zaman önce market bölümünü açıp, klasik bir süpermarket alışverişi yapmanızı sağladı. Bu kategorinin manav bölümünde ise, sebze ve meyve alışverişi yapmanıza imkan veren kısımlar da mevcut. Herhalde henüz yeni açıldığı için şimdilik buradaki ürün çeşitliliği çok sınırlı. Yazıyı yazdığımız sırada toplam 21 ürün vardı. Fakat zaman içinde bu ürün çeşitliliğinin hızla artacağına eminiz. Şu anda ürünlerin hepsinde ücretsiz kargo hizmeti sunuluyor. Yalnız, ürünleri alırken minimum satın alma tutarı var. Örneğin üzüm alırken, minimum 25 TL’lik siparişler kabul ediliyor. Yani Market 11, daha çok toplu alışveriş yapacaklar için ücretsiz kargosu ve marketten eve taşıma derdi olmadan kolaylık sunuyor.

Nazillisepeti.com

NazilliSepeti-com
Nazillisepeti doğal dünyanın kapılarını açmak için yola çıktı. Dalından yeni koparılmış sebze ve meyveler ile katkısız bir şekilde üretilmiş gıdaları, taze ve doğal bir şekilde tüketebilmesi için tüketicilerin için sofralarına ulaştırıyor. Doğal gıda paketi içeriği belirli aralıklarla o dönem yetişen doğal besinlere göre güncelleniyor. Her hafta başında kutu içerikleri yayınlanıyor. Doğanın mevsimsel döngüsüne saygı gösterdikleri için suni yöntemlerle sezonu dışında yetiştirilen ürünleri tüketicilerle paylaşmıyorlar. 2012 yılında açılan sitenin kurucuları arasında Bora Kızıl, Melih Akçayoğlu ve Sedat Demirel bulunuyor. Ürünler, Nazilliye bağlı 60 köyde toplam yaklaşık 700 köylüden temin ediyorlar. Sitede şu anda üç farklı paket bulunuyor. ‘Mini paket’, ‘Orta boy paket’ ve ‘Büyük boy paket’ ile tüketicilere farklı seçenekler sunuluyor.

Sebzeevi.com

sebzeevi-com
Türkiye’nin ilk online manavı olma özelliği taşıyan Sebze Evi, taze sebze ve meyvelerinizi kapınıza getirtebiliyor. Doğal koşullarda üretilmiş organik ürünleri şehirlerdeki tüketiciye pratik bir şekilde ulaştıran bu platformlar tahmin edilenin üstünde bir ilgi görüyor. Mevsimine göre ürün çeşidinin yer aldığı sanal manavda tüm gıdalar hormonsuz, katkısız olması dikkat çekiyor. Üyelerine özel kampanyalar düzenliyor.

Sebzemeyvedunyasi.com

Sebze- Meyve- Dünyası
Tüketicilerin yorucu bir iş gününün ardından çarşı-pazar koşturmasına gerek kalmadan en taze ve doğal ürünü doğrudan üreticiden almasını sağlayan platformlarından biri de Sebze Meyve Dünyası. Doğal ve mevsiminde yetiştirilen meyve-sebzeyi tarladan topladıktan veya üreticiden temin ettikten sadece bir gün sonra tüketicinin kapısına kadar getiriyor. Platformda üreticiler sezonuna göre farklı bölgelerden seçiliyor.

Tazedirekt.com

Tazedirekt
Ünlü girişimci Hasan Aslanoba tarafından kurulan Tazedirekt’in ürün gamı kırmızı etten, meyve ve sebzeye kadar uzanıyor. Kullanıcılarına verdikleri siparişi aracı olmadan direkt olarak üretildiği noktadan işleyerek getiriliyor. Platform, Aslanoba Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Boğazköy Çiftliği, Bostandere gibi markaların sunduğu lezzetleri en hesaplı yoldan son kullanıcıya ve işletmelere ulaştırıyor. Siparişler bir gün sonra tüketicinin kapısına teslim ediliyor. Şu an için sadece Bursa’ya hizmet veriyor.

Tazemasa.com

Tazemasa
Taze Masa, tarladan toplanan ürünleri paketleyip bir gün sonra son kullanıcıya ulaştırıyor. Platformun kurucusu Fahir Özcan çocuk sahibi olduktan sonra doğal beslenmenin önemini anlamış. Bu farkındalıkla böyle bir işe girişmiş. Burada satılan bitin ürünler yerel üreticilere ait. Tazemasa.com “Şehrin en tazesiyiz” mottosuyla tüketicilere ulaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Amacımız; halkımızın Kumluca’nın lezzetli ürünlerini taze bir şekilde tüketmesini sağlamak. Bunun için sebzeonline.com ailesi olarak belirlediğimiz hasat günlerinde seralarımızdan toplanan ürünlerimizi aynı gün içinde kargoya vererek en geç iki gün içerisinde sizlere ulaştıracağız. Böylelikle normalde size ulaşması raf ömrüyle birlikte ortalama bir haftayı bulan sebzelerimizi çok daha kısa bir sürede sofralarınıza sunacağız. Aynı zamanda Türkiyede seracılığın başkenti olarak kabul edilen Kumluca’nın lezzetli ürünlerine de ulaşmak sizin için çok basit olacak ve pazarlarda lezzetli ürün aramak zahmetinden sizleri kurtaracağız. Tüm bunları gerek ihracat gerek yurtiçi piyasası için sebze-meyve komisyonculuğu faaliyetinde bulunan Öztürk Komisyon çatısı altında 26 yılın verdiği deneyim ve güvenle sizlere sunacağız.

  2. Taze sebze meyveleri en doğal haliyle seradan & doğadan Sofranıza Ulaştırıyoruz. Seramdan Dünyama Taze Sebze Meyve http://www.seramdan.com

Fikrini söyle

*