20 Kasım 2018

Yatırımcılar ve Girişimciler Boğaziçi Üniversitesinde Bluşuyor

Başarılı girişimciler, melek yatırımcılar, risk sermayesi temsilcileri ve akademisyenler Junior World Entrepreneurship Forum-İstanbul etkinliği kapsamında Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya gelecek. JWEF İstanbul, 12-13 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in ve World Entrepreneurship Forum Başkanı Prof. Dr. Tuğrul Atamer’in koordinatörlüğü ile gerçekleşecek olan JWEF İstanbul’da 50’den fazla konuşmacı yer alacak. Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Ünlü & Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ünlü, Yemeksepeti Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Nevzat Aydın, 41?29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk, KAGİDER Başkanı Gülden Türktan’ın da konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik, girişimcilikle ilgilenen öğrencileri ve ekosistemin önemli isimlerini Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya getirecek.

World Entrepreneurship Forum, kurulduğu yıl olan 2008’den bu yana her alandan yaratıcı zihinleri ve girişimci ekosisteminin tümünü kucaklayan; uzman, akademisyen, sanatçı, iş ve sosyal girişimcilerin buluştuğu özgün ve dünya çapında bir organizasyon olarak yer alıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, girişimcilikle ilgili ufuk açıcı konuların konuşulacağı oturumları ve katılımcıların fikir alışverişinde bulunup birbirleriyle değerli bağlantılar oluşturabilecekleri bölümleri sayesinde, bu forumun ekosisteme girmek isteyen genç girişimciler için önemli bir buluşma noktası olacağını ifade etti.

Ayrıntılı bilgiye World Entrepreneurship Forum sayfasından ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*