15 Kasım 2018

Yayıncı Akademisi Kampüs Eğitimleri İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Yapıldı

Yayıncı_akademisi-kampüs_eğitimleri-istanbul_ticaret_üniversitesi-dijital_pazarlama-ad_venture (2)Yayıncı Akademisi tarafından organize edilen Kampüs Eğitimleri, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yapıldı. 27-29 Mayıs tarihlerinde verilen eğitimler dijital reklamcılık, mobil teknolojiler ve affiliate marketing alanlarında Türkiye’nin önemli markalarından Ad Venture sponsorluğunda gerçekleşti.

Yayıncı Akademisi ve Ad Venture eğitmenleri tarafından verilen 24 saatlik programda dijital yayıncılık, yayıncılık ve reklam türleri, gelir modelleri gibi konular işlendi. WordPress üzerine uygulamalı derslerin de yer alacağı program sonunda katılımcılar kendi sitelerini hazır hale getirerek dijital yayıncılığa ilk adımlarını atmış oldu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin katkıları ile gerçekleşen eğitimlerde öğrencilere yurt içi ve yurt dışından örneklerle dijital yayıncılık alanında güncel bilgiler sunuldu.

Fakülte olarak Kampüs Eğitimleri’ne ev sahipliği yapmaktan memnun olduklarını dile getiren İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mete Çamdereli, “Öğrencilerimizi güncel konular ve uygulamalarla buluşturmayı önemsiyoruz. Kampüs Eğitimleri’nin bu anlamda öğrencilerimize, dijital yayıncılık ve pazarlama alanında meslek hayatlarına katkı sağlayacak içerikler sunacağını düşünüyorum” dedi.

Yayıncı Akademisi Kampüs Eğitimleri ilerleyen dönemlerde farklı üniversite ve fakültelerde devam edecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*