14 Kasım 2018

Yazılım 2013 Uluslararası Kongre ve Sergi Etkinliğinde Dijital Sektör Konuşulacak

yazılım
Yazılım 2013 Uluslararası Kongre ve Sergi Etkinliği 27-28 Eylül tarihlerinde Bursa’da gerçekleşecek. Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleşecek olan etkinlikte yazılım sektörü, e-devlet uygulamaları, sosyal medya, e-ticaret ve dijital sektör gibi birçok farklı konunun üzerinde durulacak.

Cuma sabah 08:30’da başlayacak olan etkinlik Cumartesi akşam saat 17:45’e kadar devam edecek ve 8 farklı oturumun gerçekleşeceği etkinlik Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleniyor.

Organizasyon, Düzenleme Kurul Başkanı Osman AKIN ve Kongre Akademik Kurul Başkanı Prof.Dr. Cenk ÖZMUTLU tarafından yürütülecek.

Cumartesi günü e-ticaret uygulamalarının konuşulacağı 5. oturumda oturumun başkanlığını İstanbul Bilgi Ünv. Bilgi Bursa MBA Programı Akademik Koordinatörü Prof. Dr. Şule Özmen yapacak ve EticaretMag Kurucusu Ahmet Kırtok da konuşmacılar arasında yer alacak. Bu oturumda konuşacak diğer isimler ise limango IT Direktörü Hakan Erdoğan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Okyar Tahaoğlu ve hepsiburada Kategori Direktörü Onur Bayhan olacak.

Online olarak kayıt yaptırmak isteyenler bu sayfadan işlemleri gerçekleştirebilirler. Organizasyonun Cuma ve Cumartesi günkü detaylı programlarına da buradan ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*