12 Kasım 2018

Yedi24online’ın Fırsat Sitesinin Yeni Ortağı Ali Cıngıllıoğlu

12 yıldır internet sektöründe hizmet gösteren Yedi24online A.Ş tarafından hayata geçirilen ve kurucusunun Asuman Topyürek olduğu yeni fırsat sitesi www.firsatlaritakipet.com‘ın yeni ortağı Ali Cıngıllıoğlu oldu.

Fırsat sektörü, ülkemizde özellikle son iki yıldır oldukça rağbet gören ve her geçen gün yeni bir yatırıma sahne olan bir sektör. Yabancı yatırımcıların ve büyük grupların da yatırım ve girişimleri ile sıkça adından söz ettirdiği fırsat sektöründe, www.firsatlaritakipet.com kendi yazılımı ve yerli sermayesi ile sektörde iyi bir konuma gelmeyi planlıyor.

6 aydır üyelerine cazip fiyatlarla ürünler sunan www.firsatlaritakipet.com, başarısı ile ünlü iş adamı Ali Cıngıllıoğlu’nun da dikkatini çekti.

Cıngıllıoğlu, tatilden eğlenceye, kozmetikten spora kadar pekçok farklı alanda fırsatlar sunan sitenin yeni ortağı olarak, hızla gelişen fırsat sektöründe yer almak istediğini ortaya koydu.

Cıngıllıoğlu, Yedi24online ile gerçekleştirdikleri ortaklıkla sektörün önemli oyuncularından biri olmayı hedeflediklerini belirtirken, Yedi24online A.Ş Genel Müdürü ve www.firsatlaritakipet.com kurucusu Asuman Topyürek ise fırsat sektöründe rakiplerinden farklı bir konuma gelerek hızla ilerleyeceklerine inandıklarını iletti.

Üyelerine canlı destek hizmeti sunduklarını da belirten Topyürek, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın en büyük hedefleri olduğunu ekledi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*