18 Kasım 2018

E-ticaretin Kalbi 3 Gün Boyunca Yeditepe Üniversitesi’nde Atacak

Türk e-ticaret sektörünün önde gelen isimleri, 18-20 Aralık tarihleri arasında “3 Boyutta İş Dünyası” haftası kapsamında Yeditepe Üniversitesi‘nde bir araya geliyor.

Dünya ticaret pazarındaki e-ticaretin yeri ve öneminin konuşulacağı etkinlikte; “Girişimcilerin iş fikri nasıl iş modeline dönüştürülür? Üniversite eğitimi sırasında iş kurmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Bu riskler nasıl alınır? Neden e-ticaret sitesine ihtiyaç var? E-ticaret alanına neden girmeliyim?” sorularına cevap aranıyor.

Etkinliğin ilk günüde sahne alan M3 Works Kurucusu Erdem Genç ve Nar Girişim Genel Müdürü Burak Ünaldı, Üzeyir Garih Konferans Salonu’nda girişimcilik alanındaki tecrübelerini katılımcılar ile paylaştı. 19 Aralık Çarşamba günü saat 12.00 ile 15.30 arasında ise E-ticaret Mag Kurucusu Ahmet Kırtok ile Sahibinden.com Kullanıcı Deneyimi Koordinatörü Gökhan Besen söz alacak isimler arasında. Etkinliğin son gününde ise Lidyana Kurucusu & CEO’su Hakan Baş ve Markafoni Kurucu Ortağı Tolga Tatari‘nin gençler ile bir araya geleceğini de belirtelim.

Ünlü girişimcilerin, fikirlerini katılımcılara interaktif bir ortamda anlatacakları etkinlikte; günümüz iş dünyasında internetin ve teknolojinin yeri ve internet pazarında fikirlerin nasıl iş modeline çevrilebileceği ile ilgili başlıklar öne çıkıyor.

Çarşamba ve Perşembe günkü oturumların Yeditepe Üniversitesi Mavi Salon‘da gerçekleştirileceği etkinliğin katılımcılarına bir de sertifika verileceğini eklemekte yarar var. Yeditepe Girişimcilik Kulübü önderliğinde ücretsiz olarak düzenlenen “3 Boyutta İş Dünyası” haftası etkinliklerini, internet girişimciliği ve e-ticaret ile ilgilenenlerin kaçırmamasını tavsiye ederiz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. İsa AKPINAR der ki:

    “Markafoni Kurucusu & CEO’su Tolga Tatari” acaba Sina AFRA ceo koltuğunu bıraktı mı ?

Fikrini söyle

*