16 Aralık 2018

YellowPages.com Günlük Fırsat İşine Giriyor

Dünyanın önde gelen telekomünikasyon firmalarından AT&T, Groupon‘ın öncülüğünde oluşan milyar dolarlık fırsat sektörüne girmeye karar verdi.

AT&T, sahip olduğu lokal işyeri rehberi YellowPages.com‘da yaklaşık bir ay içinde Groupon ve Living Social’a rakip günlük fırsatlar sunmaya başlayacağını açıkladı.

Los Angeles, Atlanta ve Dallas gibi 3 önemli şehirde günlük fırsatlar sunmaya başlayacak YellowPages.com’un, hızlı bir şekilde ABD’nin önde gelen şehirlerine ulaşması bekleniyor.

AT&T sözcüsü Dawn Benton, bugünden itibaren YellowPages.com’a üye olanların sunacakları fırsatlar için $10 kredi kazanacaklarını belirtti.

ABD’de Günlük Fırsat Pazarı: Bu sene 1.25 milyar dolar olan günlük fırsat pazarı, BIA/Kelsey’nin mart ayında yayınladığı bir öngörüye göre 2015 yılında 3.93 ile 6.1 milyar dolar arasına ulaşabilir.

Facebook’un, Facebook Deals ile fırsat sektörüne girmesinden sonra diğer bir büyük firma AT&T’nin de YellowPages.com ile bu alanda girişim yapacağını açıklaması, fırsat sektörünün gittikçe hareketlenerek büyümeye devam edeceğini gösteriyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*