16 Aralık 2018

Yemeksepeti’nden İçerik Pazarlama Girişimi: Yemek.com

Türkiye’nin başarılı e-ticaret girişimlerinden Yemeksepeti, kendi içerik pazarlama platformu Yemek.com sitesini yayına aldı.

Yemek.com, yemek hazzının peşinden koşanları buluşturmak için, şimdi yayında. Yedi farklı kategorisiyle seksi tariflerden mekan önerilerine, eğlenceli listelerden videolara yemeğe dair içerikleri bir araya getiren Yemek.com, yemekle aramızdaki duygusal bağı güçlendirmeye kararlı. Geleneksel tatların püf noktaları, ünlü restoranların gizli tarifleri, keşfedilmeyi bekleyen mekanlar, en yeni yemek trendleri ve mutlaka bilmeniz gereken haberlere kadar her şey, Yemek.com ziyaretçilerini bekliyor.

Bu kapsamdaki yayınlar, içerik pazarlama üzerinden müşterilerini ekosistemi içinde tutmak isteyen e-ticaret siteleri arasında yaygınlaşmaya başladı. Uzun süredir var olan örnekler arasında, anne ve çocuk giyim sitelerinin blogları ve basılı dergileri gösterilebilir.

Yemeksepeti’nin içerik üretim ve pazarlama konusunda ilerleyen günlerde ne kadar başarılı olacağını göreceğiz. Dijital içerik pazarlamanın ülkemizde de yayılması sevindirici.

yemek1Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Seksi yemek tarifleri nedir ?

  2. sitenin içeriği ve yapısı etkili

  3. Güzel bir içerik sitesi olmuş. Yemeksepetine çok faydası olacağını düşünüyorum. Bu tarz projeler her zaman değerlidir.

  4. Geç kalınmış bir projeydi hayırlı uğurlu olsun

  5. Türkiyede yemek sektörü asla çökmez zarar etmez ama işini iyi bilmek lazım.

  6. WordPress olmasına rağmen uğraşılmış olduğu belli. Bir haftadır takip ediyorum fena gitmiyorlar. Eğer bu enerjilerini sürdürürlerse oldukça başarılı olacağına inanıyorum.

  7. Site adı çok güzel ama tasarımları hiç hoş değil.. Böyle bir site ismiyle ve arkasında bulunan isimle böyle bir işin çıkması beni çok şaşırttı açıkcası. Umarım başarılı olabilirler..

Fikrini söyle

*