26 Nisan 2018

Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Kılavuzu

umit-buyukyildirim-yeni-baslayanlar-icin-e-ticaret
E-Ticaret sektörüne yeni başlayan firmalar için can simidi olacak bir rehber, firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için online olarak kullanımınıza sunuldu. Ümit Büyükyıldırım tarafından hazırlanan Yeni Başlayanlar için E-Ticaret kitabı sektörde karşılaşabileceğiniz zorlukların üstesinden gelmek için bir kılavuz. E-ticaret ekosistemi şüphesiz ki son dönemin öne çıkan mecralarından biri.

EticaretMag.com’da bizim sık sık yer verdiğimiz yeni başlayanlar için e-ticaret sitesi kurma rehberi gibi hem bizim sitemizdeki hem de Türkçe birçok kaynaktaki bilgilere yer veren kitap yalın ve anlaşılır bir dilde e-ticaretin püf noktalarını sektöre yeni girecek olan firmalara tanıtmayı hedefliyor. E-Ticaret iş modellerinden çalışma şekillerine, yataydan dikey e-ticaret sistemine, özel alışverişten pazar yerine birçok farklı konuya değinen kitap, sektördeki yeni firmalar için ayrıntılı bir çalışma.

İnternet girişimciliği temelli bir e-ticaret başlangıç kılavuzu olarak hazırlanan kitabı online olarak Mobidik ve Issuu‘dan edinebilirsiniz.

yeni-baslayanlar-icin-eticaret-kitapiciSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*