17 Kasım 2018

Yeni Bir Açık Hizmet Platformu: bionluk.com

Profesyonel dublajdan özel tasarım papyon dikmeye, sokak röportajından dmoz kaydına kadar binlerce farklı türde hizmeti 10 TL’ye alabileceğiniz bionluk.com, hem profesyonel hem amatör hizmet verenleri bir araya getirip, kolay kullanılan bir arayüz ile sunuyor.

Utku Subakan

Utku Subakan

8 aydır yayında olan sitede günlük 200 civarında hizmet alımı gerçekleşiyor. Aktif kullanıcı sayısı ise şimdiden 20 bini geçmiş durumda. Bionluk.com’un kurucusu Utku Subakan, girişimini “Bionluk.com‘u biz fikirlerin, yeteneklerin, ve tecrübelerin doğrudan işe dönüştüğü ve alıcıyla buluştuğu bir platform olarak tanımlıyoruz. Temel olarak Bionluk’un asıl yapmaya çalıştığı şey evinde, stüdyosunda, ofisinde, café’sinde yeteneğine bagli olarak iş üreten kişilerin işlerini Bionluk.com üzerinden mümkün olduğunca çok insana ulaştırmak. Bunu da iş sunanlar ve iş arayanlar için kolay ve hızlı bir platform sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Fiverr.com’a benzer müşteriden müşteriye iş modelimiz var” diyerek tanımlıyor.

Fiverr.com’dan farklı olarak, bionluk.com’un en büyük özelliği, her hizmetin 10 TL’ye satılması. Böylece alıcı fiyat karşılaştırma veya en iyi fiyat / performans veren hizmeti arama derdinden kurtulup, yalnızca hizmetin içeriğine ve kalitesine odaklanabiliyor.

bionluk kategori

Bionluk.com güvenli ticaret zinciri sayesinde ödediğiniz ücret hemen satıcıya aktarılmıyor. Siz ödemeyi yaptıktan sonra satıcıya bildirim gidiyor ve iş başlıyor. Satıcı size işi teslim ettikten sonra ücret satıcıya aktarılıyor. Gelen işi beğenmezseniz düzeltme de isteyebiliyorsunuz. Böylelikle güvende kalmış oluyorsunuz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Sayelerinde 10 TL’ye “ÖZGÜN” logo yapıldığını da gördüğümüz bir site. Emeği bu kadar değersizleştirmeyi başardıkları ve sektörde “gerçekten özgün” şeyler yapanlarla dalga geçer gibi satılan bir sürü saçma sapan işi bizlere sundukları ucuzcu anlayışları için teşekkürler.

Fikrini söyle

*