14 Kasım 2018

Yeni Restoran Şubenizi İnternette Açın

Kullanıcılarına binlerce popüler mekanın menüleri, adresi, telefonu, çalışma saatleri gibi temel bilgilerini sunmanın yanı sıra sipariş verme, rezervasyon yapma, organizasyon teklifi alma gibi imkanlar da sunan mekan.com‘un kurucuları Oğuz Arslan ve Reyhan Çepik Arslan tarafından 2014 yılında hayata geçirilen RestoranPaneli.com, restoranlara işletmelerini internete taşıma fırsatı sunuyor. İşletmeler RestoranPaneli.com ile her şeyiyle tamamen hazır internet ve mobil sitelerini kolayca oluşturabiliyor; rezervasyon, sipariş ve organizasyon teklifleri alabildikleri gibi kampanyalar da düzenleyebiliyor. RestoranPaneli.com ile işletmelerinin bilgilerini sosyal mecralarda her an güncel tutabilen işletmeler, mekan.com aracılığıyla ise yeni müşterilere ulaşabiliyor.

Tek bir çatı altında kullanıcılarına binlerce mekan hakkında bilgiler sunarken; kullanıcıların mekanları değerlendirmelerine ve yorum yapmalarına olanak sağlayan mekan.com tarafından hayata geçirilen RestoranPaneli.com, işletmelerin tüm online iş süreçlerini pratik bir şekilde internete taşıyor.

Dijital şubeniz 1 haftada hazır

RestoranPaneli+2

İşletmelere ikinci şubelerini internette açma imkanı sunan RestoranPaneli.com; alan adı, hosting, tasarım ve yazılım gibi problemleri ortadan kaldırarak restoranlar için kendilerine ait internet ile mobil siteleri oluşturuyor. Ücretsiz olarak RestoranPaneli.com’a üye olan işletmeler, tüm bilgilerini güncel tutma şansı yakalarken; yıllık ücretli üyelikle mobil uyumlu ve altyapısı hazır bir internet sitesine sahip oluyor. RestoranPaneli.com’a dahil olan restoranlar, tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri panele anında ulaşabiliyor; web ve mobil siteleri ise bir hafta içinde tamamen kullanıma hazır oluyor. Üstelik RestoranPaneli.com üzerinden bilgilerini güncelleyen işletmelere ait veriler, otomatik olarak mekan.com ve Foursquare üzerinde de güncelleniyor. RestoranPaneli.com ve Foursquare iş birliğiyle hayata geçirilen bu özellik sayesinde işletmeler, menülerini ve çalışma saatlerini Foursquare üzerinde de her daim güncel tutabiliyor.

Her sipariş için komisyon ödeme derdi yok

hayalkahvesi

RestoranPaneli.com’a dahil olan işletmeler hem kendi web siteleri ve mobil sitelerinden hem demekan.com üzerinden hiç bir ekstra komisyon ya da ücret ödemeden sipariş, rezervasyon ve organizasyon teklifi alabiliyorlar. Böylece mevcut müşterilerinin her siparişi için ayda binlerce lira komisyon ödeme derdinden kurtuluyorlar. İşletmelerin yeni kullanıcılara ulaşabilme, o kullanıcıları müşteriye çevirebilme ve sonrasında mevcut müşterilerinin sadık müşteri olmalarını sağlama konusunda tüm altyapı desteğini veren RestoranPaneli.com, işletmelerin birçok farklı platforma bağımlı olmaktan kurtararak, onların kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlıyor.

İşletmeler RestoranPaneli.com ile yaklaşık 40 bini restoran kategorisinde 80 binden fazla işletmenin profilinin bulunduğu mekan.com’da yer alarak potansiyel müşterilerine bir adım daha yaklaşabiliyor. Restoranlar ayrıca, hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan özel fiyatlarla Google, Facebook, SMS ve e-mail pazarlamasını kullanarak sitelerinin ziyaretçi sayısını artırıp daha çok kişiyle etkileşim kurabiliyor; üstelik tüm bunları yaparken zamandan ve paradan önemli ölçüde tasarruf sağlayabiliyor. Üye işletmelere yerleştirilen mekan.com beaconları sayesinde ise işletmeler, hangi müşterisinin kaç defa işletmesine geldiğini takip edebiliyor; sadık müşterilerine kampanyalar düzenleyerek sadık müşteri sayısını artırabiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*