16 Kasım 2018

YouTube Online Satış Faaliyetlerini Genişletti

Geçtiğimiz sene müzik partnerlerinin CD, şarkı indirimleri, etkinlik biletleri gibi satışları kendi kanallarında gerçekleştirmelerine olanak tanımaya başlayan YouTube, bünyesindeki e-ticaret faaliyetlerini geliştirmeyi planlıyor.

Merch Store adı altında işbirlikçilerinin bu güne kadar müzik ve etkinlik ürünlerini satmalarını sağlayan site, bundan böyle sadece müzik konusundaki partnerlerinin değil, işbirliği içerisinde olduğu tüm partnerlerinin site üzerinden satış yapmalarına olanak tanıyacak.

İş ortaklarının YouTube sayfalarında yer almaya başlayacak Store (Mağaza) linki ile diledikleri ürünleri satabilmelerini mümkün kılacağını belirten YouTube, tahmin edileceği üzere bu satışlar üzerinden komisyon alacak.

Adsense hesapları YouTube hesaplarına entegreli olan partnerlerinin bu hizmetten yararlanabileceğini belirten Youtube, bu hizmetin yanı sıra, iş ortaklarının kendi bireysel tasarımlarının farklı ürünlere basılmasına olanak tanıyan bir e-ticaret sitesi olan CafePressle de işbirliğine gittiğini açıkladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*