21 Kasım 2018

Yves St Laurent’den Facebook Hayranlarına Özel Göz Farı

Dünyaca ünlü Fransız markası Yves St Laurent Facebook takipçilerine özel bir göz farını satışa sunacağını açıkladı.

Facebook renklerinde üretilen ve üzerinde ‘Facebook hayranlarına özel’ yazan far, 19 Temmuz’da ünlü markanın Kozmetik ve Parfüm Facebook sayfasında satışa sunulacak. Sadece 1650 adet üretildiği belirtilen farı, yalnızca Facebook hayran sayfası üzerinde satışa sunacak olan firma, çalışmasıyla hem Facebook hayran sayısını arttıracak, hem de takipçileri ile ilişkilerini kuvvetlendirecek gibi görünüyor.

“Devoted to Fans – YSL #1.” ismiyle adlandıralan göz farının ABD, İngiltere, Fransa ve Japonya’da piyasaya sürüleceği belirtilirken, farın fiyatının İngiltere’de 39 pound olması bekleniyor.

Yves St Laurent, Facebook hayranlarına özel üretilen fara bir ayrıcalık daha eklediğini belirtiyor. Firma, Facebook farını satın alan takipçilerine hem Facebook sayfalarından hem de offline mağazalarından hiçbir yerde bulamayacakları bilgi, hizmet ve özel indirimleri sunacağını açıklıyor.

Facebook, dünyaca ünlü oldukça lüks ve pahalı ürünleri ile tanınan Yves St Laurent’in bu yeni hizmetinden gurur ve memnuniyet duyduğunu belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*