17 Kasım 2018

Zappos.com’dan Artık Yıla Özel Fırsat

Amazon‘a ait ana satış kolu olan ayakkabının yanı sıra giyim, güzellik ve aksesuar satışları da yapan Zappos.com, 4 yılda bir gerçekleşen artık yıla özel bir fırsat oluşturdu.

29 Şubatta, o gün alınan bütün ürünlere standartları olan 1 senelik değil, tam olarak 4 yıllık iade hakkı tanıyacaklarını belirten Zappos.com Pazarlama Direktörü Matt Burchard, müşterilerine bu sene özel bir hizmet sunarak onları memnun etmek istedikleri için 29 Şubatta gerçekleşen satışlarda 4 yıllık iade hakkı sunacaklarını açıkladı.

Ocak ayında hacklendiğini açıklayarak 24 milyon müşterisini uyaran Zappos.com’a müşterilerinden destek mesajları gelmişti.

Zappos.com’un yanı sıra süpermarket ürünleri sitesi Alice.com da artık yıla özel fırsatlar sunacağını açıklayarak, 29 Şubatta 29 fırsatını %29 indirimli olarak tüketicileri ile buluşturacağını ekledi.

4 yılda bir gerçekleşen artık yılda, ülkemizdeki online firmaların ne gibi fırsatlarla müşterilerinin karşılarına çıkacaklarını merakla bekliyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*