16 Aralık 2018

Zipcar Facebook Üzerinden Araba Kiralatıyor

Kısa bir süre içerisinde oldukça uygun fiyatları ile pazar payını arttıran araba kiralama firması Zipcar, kullanıcılarının artık Facebook üzerinden de araba kiralayabileceklerini belirtiyor.

Yıllık bir üyelik bedeli ile, saatliği 7 dolara kadar düşen fiyatlarla araba kiralama hizmeti sunan firma, iPhone ve Android uygulamalarından sonra, sosyal medyaya da el atarak, üyelerinin kendilerine en kolay şekilde ulaşabilmeleri için yeni uygulamalar geliştiriyor.

Zipcar iPhone uygulaması, Times Magazine tarafından 2011’in en iyi 50 iPhone uygulamalarından biri olarak seçilmişti.

“Rezerve a Zipcar” adı ile beta denemelerine başlayan uygulamayı kullanmak isteyen Zipcar kullanıcıları, Zipcar Facebook sayfası üzerinden rezervasyon yapabilecek, araba arayabilecek, gelecek rezervasyonlarını görüntüleyip, iptal edebilecek.

Zipcar CEO’su Scott Griffith, yaptıkları araştırmalarda kullanıcılarının %88’inin sosyal medya kullandıklarını ve sosyal medyada ayda 15 saatten fazla zaman geçirdiklerini keşfettiklerini belirtiyor. Oldukça genç ve teknolojiye düşkün bir kullanıcı kitleleri olduğunu da ekleyen Griffith, müşterileri ile irtibatlarını olabildiğince kolaylaştırmak için uğraştıklarını paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*