18 Aralık 2018

İndirim Bulma Mobil Uygulaması Zoomingo’ya 1.3 Milyon Dolarlık Yatırım

Mobil internetin gelişmesi ile pekçok girişimci mobil uygulamalara yönelerek, farklı uygulamalar ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeye çalışıyor. Fakat hepsi maalesef Zoomingo kadar başarılı olamıyor.

Bu sene itibarı ile kurulan Zoomingo, henüz oldukça yeni olmasına rağmen yatırımcıların dikkatini çekerek ilk yatırımını aldı. 1.3 milyon dolarlık yeni yatırım ile uygulamalarını gelirştirip, yeni mağazalara ulaşmaya çalışacaklarını belirten firma kurucuları, şimdiye kadar uygulamayı kendi girişimleri ile idare etmişler.

Zoomingo’nun kuruluş fikri ise oldukça basit ama bir o kadar da kullanışlı. Mobil uygulamaları ve web siteleri ile üyelerine yakın çevrelerinde bulunan indirimleri sunan uygulamada, Macy’s, Bloomingdales, Target gibi firmalar yer alıyor.

Bütün mağazaların indirimlerini sunan bir site olmamasını fırsat bilerek kurulan Zoomingo, indirim bilgilerini bilgisayar programları ya da zaman zaman manuel olarak sistemlerine girdiklerini belirtiyor.

Uygulama aynı zamanda kullanıcılarının beğendikleri indirimli ürünlerin resimlerini ve indirim oranlarını sitesinde ve uygulamasında yayınlamalarına da olanak tanıyor.

Zoomingo’nun iPhone ve Android uygulamalarının bulunduğu ve ABD genelinde 70.000 mağazanın indirim bilgileri ile hizmet sunduğu belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Selamlar Fulya Hanım, çok akıllıca ve güzel bir proje yapmışlar. Acaba bunu Türkiye’de örneği varmıdır? Olsa sizce tutarmı? Saygılarımla.

Fikrini söyle

*