16 Aralık 2018

Zynga ve Best Buy’dan Farmville Oyuncakları İşbirliği

Dünyaca ünlü sosyal medya oyun firması Zynga, Best Buy ile işbirliğine girerek, Farmville oyuncakları satacağını açıkladı.

Sadece 250.000 adet olarak üretilen oyuncakların Best Buy online sitesinde ve ABD genelindeki mağazalarında bulunacağı belirtilirken, oyuncakların fiyatlarının 9.99 dolar olacağı bilgisi paylaşıldı.

Keçi, domuz, inek, koyun, tavuk, ördek, at ve tavşan olmak üzere 8 farklı oyuncağın satışa sunulacağını belirten Best Buy ve Zynga yetkilileri, oyuncakların kışlık kıyafetler giyeceklerini de eklediler.

ABD’de Şükran gününün hemen ertesinde, Noel sezonu için satışa çıkarılacak olan oyuncakların, Zynga’nın 25 dolarlık oyun kartını satın alan tüketicilere 0.99 dolara satılacağı belirtiliyor.

Zynga yetkilileri, Farmville kullanıcılarının uzun bir süreden beri firmadan oyuncak üretmelerini beklediklerini, Noel sezonunun bu talebi karşılamak için en uygun zaman olacağına inandıklarını paylaştılar.

Angry Birds’in oyuncak ve t-shirtleri bir süredir piyasalarda bulunmakta. Firmanın ayda yaklaşık 1 milyon adet ürün sattığı da belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*